İdolFX

İdolFX İletişim Bilgileri

idolfx-iletisim

İdolfx İletişim Numarası Nedir?

İdolfx iletişim numarası, web sitesi üzerinde yer alır. İdolfx iletişim numarası aranabileceği gibi Whatsapp üzerinden mesaj da iletilebilir. Ayrıca canlı destek sistemi üzerinden İdolfx müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek de mümkündür. İdolfx ile iletişime geçmek için diğer alternatif yöntemler; e-posta göndermek ve iletişim formunu doldurmaktır. İdolfx sosyal medya hesaplarından da İdolfx ile ilgili gelişmeler takip edilebilir ve aracı kurum ile iletişime geçilebilir. Ayrıca yetkililerin yatırımcı ile iletişime geçmesi için kurumun sosyal medya hesaplarına not da bırakılabilir. İdolfx 7/24 destek hizmeti sunar. Bu nedenle iletişim yöntemlerinden biriyle kuruma ulaşılamadığında diğerleri denenmelidir.

İdolfx İletişim Numarası Nedir ve Nereden Ulaşılır?

İdolfx telefon numarası, İdolfx resmi web sitesinde iletişim bölümünde gösterilir. İngiltere merkezli olan kurumun iletişim numarası +447786583616’dır. Bu numara ile Whatsapp üzerinden iletişim kurmak için İdolfx giriş adresi açıldıktan sonra ana sayfada bulunan Whatsapp butonuna tıklanması ve sohbetin başlatılması gereklidir. Ayrıca support@idolforex.com üzerinden e-mail ile İdolfx yetkililerine ulaşabilmek mümkündür. İdolfx’in merkezinin adresi ise; Heron Tower 110 Bishopsgate London EC2N 4AY olarak web sitesinde yer alır.

İdolfx Canlı Destek Hizmeti Nasıl Alınır?

İdolfx canlı destek için İdolfx giriş adresi olan https://www.idolfx46.com/ adresine girilmeli ve ardından Canlı Destek butonuna tıklanmalıdır. 7/24 müşteri desteği sunan platform üzerinden canlı destek başlatıldıktan sonra yazılı olarak iletişim kurma ihtiyacı duyulan neden belirtilebilir, dosya gönderilebilir, e-posta ile yazılı dökümün gönderimi sağlanabilir. Anında müşteri hizmetleri desteği sunulur. Ayrıca iletişime geçilen müşteri temsilcisini değerlendirme imkanı da sunulur. İdolfx iletişim numarası ile görüşme sağlanamadığında en hızlı müşteri desteğine ulaşma yolu canlı destektir.

İdolfx İletişim Formuna Nasıl Ulaşılır?

İdolfx iletişim formunu doldurmak için İdolfx web sitesine giriş yapılmalı ve menü sekmesinden İletişim butonuna tıklanmalıdır. Açılan sayfadaki form doldurulmalıdır. Formda isim, soyisim, e-posta, ülke, ülke kodu, telefon, konu ve mesaj bilgileri yer alır. Gönder butonuna tıklandıktan sonra yetkililerin geri dönüş yapması beklenmelidir. Geri dönüş beklemek yerine daha hızlı iletişim kurmak istenmesi halinde, İdolfx iletişim numarası aranmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir